SEC Football Recap: První týden

Fotbal Nicka Chubba z Gruzie Fotbal Nicka Chubba z GruzieUznání: Scott Cunningham / Getty Images

Jako dítě jsem netrpělivě očekával, že se dostanu do rukou maminčiny září Southern Living abych mohl pohltit ukázku univerzitního fotbalu „All South“. Byly to jednodušší časy před dny sportovních webů, internetových vývěsek a dalších 24/7 zpravodajství z univerzitního fotbalu. Proto jsem rád, že mohu letos napsat dva týdenní sloupce pro web pokrývající fotbal SEC. V pondělí si zrekapituluji sobotní akci a dám vám můj SEC Power Poll a Player of the Week. V pátek si prohlédnu nejlepší víkendové nejlepší hry a provedu své předpovědi. Doufám, že si sezónu užijete!

Hra týdne: Texas A&M 31, UCLA 24 (prodloužení)

Texas A&M odložil pozdní rally ze strany UCLA, aby získal první domácí vítězství nad soupeřem zařazeným do Top 20 od vstupu do SEC v roce 2012. Aggies vedly ve čtvrtém čtvrtletí pozdě 24: 9, ale UCLA si připsala dvě přistání a dvoubodovou konverzi v posledních čtyřech a půl minutách vynutit prodloužení. Záložník Texasu A&M Trevor Knight běžel po přistání na čtvrtém a brankovém poli z jedné yardové čáry a zajistil si vítězství, když obranný obránce Aggie Justin Evans odpálil čtvrtý přihrávku UCLA Josha Rosena na brankovou čáru.

Hráč týdne: Nick Chubb, Gruzie

Chubb se vrátil k akci poté, co loni v říjnu utrpěl katastrofální zranění kolena proti Tennessee. Míč nesl 32krát za 222 yardů a dvě přistání, včetně přistávací dráhy na 55 yardů, která zpečetila vítězství Gruzie nad Severní Karolínou 33: 24.